Kontakt

Kontakt oss

 

Ring oss på telefon: 98 65 42 27 alle hverdager mellom kl.09:00-15:30

Kontakte oss også via kontaktskjemaet eller send mail til Ingrid eller Anne ved administrasjonen.

Kontaktskjema

 
 
 
 
Dan-Egil, Daglig leder

Dan-Egil Tuft

Daglig/Faglig leder

Mail: dan.egil@tuft-transportskole.no

Victoria Tuft

Administrasjonen

Mail: victoria@tuft-transportskole.no

Dr. Willy Davidsen Raa

Mail: kontakt@transportmedisin.no

John Sande

Trafikklærer

Ingrid Tuft

Administrasjonsleder, Faktura og Regnskap

Mail: ingrid@tuft-transportskole.no

Tlf: 45 45 55 62

Sverre Helgesen

Trafikklærer

Mail: sverre@tuft-transportskole.no

Anders Toft Petersen

Trafikklærer

Mail: anders@tuft-transportskole.no

Svein Blåsternes

Trafikklærer

Mail: svein@tuft-transportskole.no

Anne Haugervåg

Kurskoordinator

Mail: anne@tuft-transportskole.no

Tlf: 45 22 11 68

Henrik Wessels

Trafikklærer

Mail: henrik@tuft-transportskole.no

Oddvar Valle

Trafikklærer

Mail: oddvar@tuft-transportskole.no

Lars Erik Haga

Trafikklærer

Mail: lars.erik@tuft-transportskole.no

Adresse: Liamyrane 2, 5132 Nyborg, Åsane, Bergen (Gamle Tide buss Nyborg)